ورود و عضویت
0
No products in the cart.

درباره نرم افزار

Focusky

 نرم افزاری حرفه ای و ابزار بصری است که یک راه جایگزین و متفاوت به منظور ایجاد اسلایدها و ارائه های حرفه ای برای کاربردهای تحصیلی و سخنرانی را ارائه می کند که انجام این طراحی ها بسیار ساده و آسان می باشد. پنجره اصلی مانند یک بوم نقاشی عمل می کند و زبانه های (tab) دیگر امکان اضافه کردن مواردی همچون کادرهای متن (text boxes) ، عکس ها و انواع ویدیوها از YouTube  و  Vimeo را فراهم می کند. برنامه Focusky به کاربر اجازه می دهد تا رنگ پس زمینه ( background color ) مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس شروع به اضافه کردن بخش های مورد نظر و تغییر موقعیت آن ها بر روی صفحه نمایش یا تغییر اندازه آن ها کند که انجام این تغییرات موجب بهتر دیده شدن اسلایدها بر روی صفحه نمایش بزرگ تر می شود.

همچنین امکان اضافه کردن اشکال هندسی مختلف مانند دایره ، مستطیل ، خطوط و فلش ها در اسلایدها وجود دارد. با استفاده از برنامه Focusky می توان اسلایدها و ارائه ها را قبل از ساخت فایل نهایی مشاهده کرد و در صورت نیاز می توان اصلاحات ضروری را پیش از ساخت فایل نهایی انجام داد. در نهایت می توان نمایش اسلایدها ( slideshow ) را به صورت فرمت های EXE ، ZIP و HTML منتشر کرد و همچنین امکان کپی آن بر روی CD و اجرای آن متناسب با نیاز کاربر نیز وجود دارد .

 

۸ ویژگی نرم افزار فوکواسکای

focusky

کاربری آسان و جذاب

حتی اگر یک طراح پرزنتیشن حرفه‌ای نیستید، محیط userfriendly  فوکو اسکای به شما اجازه می‌دهد تا یک پرزنتیشن ویدیویی پویا و جذاب خلق کنید. کافیست مواردی که می‌خواهید در طراحی پرزنتیشن شرکت نمایش داده شوند را روی صفحه بکشید و رها کنید.

افکت های جابه جایی جذاب

افکت فوکوسکای

حرکت به صورت اسلایدی، چرخشی، زوم (بزرگنمایی) و … در نرم افزار فوکو اسکای باعث می‌شود که پرزنتیشن شرکت شما مانند یک انیمیشن حرفه‌ای به نظر برسد.

قابلیت حرکت سه بعدی

در نرم افزار فوکواسکای می‌توانید به جای جابه جایی معمول اسلایدها، به صورت سه بعدی در بخش‌های مختلف پرزنتیشن حرکت کنید. حرکت در طول، عرض و عمق تصویر از جمله جذاب‌ترین ویژگی‌های فوکو اسکای است.

بیشتر بخوانید:

آموزش پرزی به صورت گام به گام

ویدیوهای پس زمینه

نرم افزار فوکواسکای به شما اجازه می‌دهد تا از بیشمار ویدیوهای از پیش آماده شده برای طراحی پس‌زمینه پرزنتیشن استفاده کنید. ویدیوی پس‌زمینه راه خوبی برای جلب توجه مخاطب به ارائه است.

کاراکترهای متحرک

کاراکترهای نرم افزار فوکو اسکای شما را قادر می‌سازد تا انیمیشن قوی‌تری بسازید و مخاطبان را بیشتر با پرزنتیشن درگیر کنید. قابلیت صداگذاری و حرکات متنوع کاراکترها نیز به کمک شما می‌آیند.

کاراکتر فوکوسکای

نریشن

این قابلیت نرم افزار فوکو اسکای بخصوص در طراحی پرزنتیشن‌های آموزشی به کار می‌آید. کافیست متن و میکروفون خود را آماده کنید و سپس به ضبط صدا بپردازید.

اشتراک گذاری آنلاین

یکی از خروجی‌های بی‌نظیر نرم افزار فوکو اسکای، خروجی آنلاین آن به صورت لینک URL است. بدین ترتیب می‌توانید پرزنتیشن را در شبکه‌های اجتماعی، سایت‌ها و … به اشتراک بگذارید.

مجموعه رایگان وکتورها

نرم افزار فوکواسکای به شما اجازه می‌دهد تا به بیش از ۵۰۰۰ فایل وکتوری و آیکون با فرمت SVG دسترسی داشته باشید. آیکون‌ها از جمله مواردی هستند که استفاده از آن‌ّها به جای متن می‌تواند به جذابیت ارائه شما بیافزاید.

حافظه ابری

فوکو اسکای پلتفرمی است که براساس فضای ابری طراحی شده. بدین ترتیب شما فضایی امن با ظرفیت بی‌نهایت برای به اشتراک‌گذاری پرزنتیشن‌های بیزنسی خود خواهید داشت.

نرم افزار فوکو اسکای چه برتری نسبت به پاورپوینت و پرزی دارد؟

در توصیف فوکواسکای می‌توان گفت: آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری! فوکو اسکای گلچینی از بهترین ویژگی‌های پاورپوینت و پرزی را در دل خود جای داده است و بدین ترتیب نرم‌ افزاری بسیار قدرتمند برای طراحی پرزنتیشن محسوب می‌شود.

  • با نرم افزار فوکواسکای می‌توان یک پرزنتیشن غیرخطی و سه بعدی طراحی کرد. این ویژگی در پرزی وجود دارد اما پاورپوینت از آن بی‌بهره است و تنها اجازه حرکت دو بعدی و جابه جایی معمولی اسلایدها را به شما می‌دهد.
  • با فوکو اسکای نیز مانند پاورپوینت می‌توان فایل‌های متنوعی را فراخوانی کرد. پرزی با وجود محیط تعاملی‌اش از این ویژگی بی‌بهره است.
  • اگر نگاهی به قسمت نمودارها و smart art در فوکو اسکای بیاندازید، بی‌شک محیط پاورپوینت را به یاد خواهید آورد. در پرزی امکان ایجاد چارت وجود ندارد.
  • فوکو اسکای برخلاف پرزی و پاورپوینت یک نسخه رایگان دارد؛ هرچند که امکانات نسخه رایگان آن از نسخه ویژه کمتر است اما چیزی از قدرت این نرم افزار نمی‌کاهد. (منظور از رایگان بودن فوکو اسکای این است که بدون نیاز به کرک کردن و استفاده از نسخه تحت وب، می‌توانید آن را از وبسایت فوکو اسکای دانلود کنید!)
 
preloader